Наступна гра
Верес
Полісся
19.03.2021
08.06.2017

ФК "Квадро" з Первомайського знято із розіграшу аматорського чемпіонату України з футболу

ФК "Квадро" (Первомайський, Харківська обл) знято з розіграшу аматорського чемпіонату України з футболу через дві неявки на матчі - 18 туру з МФК "Первомайськ" та 20 туру з "Таврія-Скіф". Таке рішення прийняв КДК ААФУ на своєму засіданні 7 червня. МФК "Первомайськ" і "Таврія-Скіф" отримали технічні перемоги.

Це вже третя команда в групі 2, яка зійшла з розіграшу аматорського чемпіонату цього сезону. Нагадаймо, що минулої осені першим вирішив припинити змагання ФК "Інгулець-3", навіть не догравши половину зустрічей. А в травні цього року зійшов з дистанції один із лідерів групи - харківський "СолліПлюс".

Таким чином, за два тури до завершення групового етапу аматорського чемпіонату України, чотири команди вже "фінішували" - зняті "СолліПлюс" і "Квадро", а також "ТавріяСкіф" і "Врадіївка", яким буде зараховані технічні перемоги в заключних турах.

Харківському "Металісту1925" потрібно здобути хоча би нічию в останньому матчі з аутсайдером - корюківським "Авангардом", щоб виграти групу. "Таврія-Скіф" з Роздолу гарантувала собі як мінімум другу позицію, а "Єдність" (Плиски) буде третім, незалежно від результатів останнього матчу з ФК "Полісся".

Партнери
Медіапартнери