Наступна гра
Полісся
Буковина
25.09.2022 | 15:00 | Житомир
20.09.2016

ФК "Діназ" - перший суперник юніорів МФК "Житомир" в Першості U-19

Першим суперником дублерів МФК "Житомир" у Юніорський першості України U-19 стане вишгородський "Діназ". Нагадаймо, гра відбудеться в середу, 21 вересня, в Житомирі на стадіоні "Колос".

Більше про матч

ФК «Діназ» — український аматорський футбольний клуб з міста Вишгорода. Заснований у 1999 році. Бере участь у Чемпіонаті Києва з футболу та Чемпіонаті Київської області з футболу. Почесним президентом клубу є Москаленко Ярослав Миколайович. Клубу належить навчально-тренувальна база зі штучним покриттям у селі Лютіж, також використовуються два стадіони з натуральним та штучним покриттям у селі Демидів, а також новий стадіон зі штучним покриттям в с.Нові Петрівці.

Команда тричі вигравала кубок Київської області (2006, 2011, 2015) та суперкубок (2011). У 2012 році Виконком УЄФА нагородив клуб бронзовою медаллю у номінації: "Найкращий аматорський футбольний клуб Європи".

У сезоні 2015 року "Діназ" виграв меморіал імені Олександра Щанова, Кубок Київської області, обігравши у фіналі ФК «Чайка» (с. П. Борщагівка). В чемпіонаті області команда стала другою, а в матчі за суперкубок поступилась все тій же «Чайці».

У 2016 році керівництво клубу взяло різкий курс на омолодження складу двох дорослих команд. З колективом розпрощався і головний тренер Михайло Стельмах . Замість нього очолив головну команду - Ігор Продан. Також було прийняте рішення взяти паузу у Чемпіонаті області, і виступати в Чемпіонаті Києва. Вже у першому офіційному турнірі року, абсолютна нова команда змогла здобути перемогу в турнірі організованого на честь Володимира Мунтяна, для багатьох це стало несподіванкою.

Щодо команди U-19 ФК "Діназ", то її тренером було призначено U-19 Миколу Слободянюка. На 95 відсотків вона складатиметься з вихованців клубу. За вишгородців виступатимуть їхні вихованці ФК "Діназ" 1997, 1998, 1999 та 2000 років народження. Керівництво ставить задчу «обкатати» футболістів, дати їм хорошу ігрову практику. Можливо на базі цієї команди ФК "Діназ" створить професійний колектив.


Фото

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери