Прикарпаття
26.09.2020 | 15:00 | м. Київ | стадіон ім .Баннікова
17.08.2020

ФК "Динамо" - ФК "Полісся" 5:1. Backstage

Житомирське «Полісся» поступилось київському «Динамо» у товариському матчі, який минулої суботи відбувся на стадіоні ім. В. Лобановського. Після двох таймів рахунок був 5:1 на користь киян, у складі «жовто-зелених» відзначився Ярослав Галенко.

Після матчу своїми враженнями від гри з журналістами Житомир.info поділився головний тренер ФК «Полісся» Сергій Шищенко. За словами тренера, він розуміє вболівальників, які хотіли б побачити перемоги в спарингах. Але в той же час коуч просить поставитись до невдач із розумінням, адже саме період міжсезоння дозволяє виявити слабкі точки в грі «Полісся» та напрацювати базу, яка дозволить добре виступати в наступному сезоні.

«Багато хто говорить, що ми повинні перемагати на зборах. Цього всім хочеться, ми самі хочемо позитивного результату, це природно. Але ми розуміємо, які у нас були непрості суперники і яку гру ми хотіли бачити в матчах, які зв'язки ми награємо. Це дуже інформативно і кожна гра в цьому плані була дуже важлива. У багатьох іграх дуже добре виходив пресинг, дуже добре виходили дії в обороні, хоч ми і пропускали. З тим же «Олімпіком», але це більше недисциплінованість пішла. До цього є питання, до гравців тоді були питання. Але дисципліни стає більше, я бачу це в порівнянні з тим, що було раніше. І ми не боїмося пресингувати те ж «Динамо», той же «Шахтар». Так, це ризик, я це розумію, але я готую своїх гравців до того, що у нас не буде таких суперників у Чемпіонаті І ліги. Я хочу, щоб вони були впевнені в собі. Навіть сьогодні в перерві я сказав - не бійтеся, робіть, що я вам говорив, намагайтеся відчути в собі впевненість. Тому що впевненість - це головне: я можу, можу показувати хорошу гру, дисципліновану гру і хороший футбол», - каже Сергій Шищенко.