Наступна гра
Полісся
Буковина
25.09.2022 | 15:00 | Житомир
26.10.2017

Едуард Хавров про гру з Арсеналом-Київщиною: Не знаю, навіщо було створювати собі труднощі, щоб потім їх героїчно долати

В перенесеному матчі 1 туру, який відбувся в середу, 25 жовтня, в Обухові ФК "Полісся" зумів не лише відіграти різницю в два м'ячі, а й здобути перемогу над білоцерківським "Арсеналом-Київщиною" з рахунком 3:2. Втім головний тренер житомирян Едуард Хавров залишився незадоволений грою своїх підопічних попри результат:

- Команда проявила характер і на останніх хвилинах зуміла перемогти, це добре. Але краще не доводити до того, що потрібно цей характер проявляти. Гра вдавалась, суперник дозволяв грати в нашу гру. Чому ми в неї не грали - це питання ми ще будемо розбирати, чому у нас перший тайм пройшов незрозуміло як. Замість того, щоб спокійно вигравати, ми незрозуміло як грали. Добре, що команда зібралася, не опустила руки при рахунку 0:2. Я думаю, що ті хлопці, які вийшли на заміну, внесли перелом. Але загалом я залишився незадоволений сьогоднішньою грою, її якістю. Бо всі умови, щоб показати гарний футбол були створені - гарне поле, гарні погодні умови. Тому я не знаю, навіщо було створювати собі труднощі, щоб потім їх героїчно долати. Сподіваюся, це буде гарний урок для нас. Ми проаналізуємо всі дії і такого сумбуру в нас більше не буде.

- Попереду зустріч з Агробізнесом. Як готуватиметесь?

- Будемо готуватися по плану. В нас ще три тренувальні дні перед грою. Знову ж, думаю, буде ротація в складі. Будемо думати і аналізувати. Граємо з лідером, згоден, але ми грали з другою командою, зараз грали з останньою, але різниця в грі - яка була? Всі команди приблизно однакові. Саме головне, щоб був футбол і не було потусторонніх факторів, які, на жаль, впливають на гру. Буде цікаво побачити себе на фоні лідера, порівняти. Там граюча команда. Думаю, матч з "Агробізнесом" буде цікавим.

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери