21.09.2016

​Дублери МФК «Житомир» вдома розписали мирову з ФК «Діназ» (Вишгород)

У середу, 21 вересня, МФК "Житомир" в рамках 1 туру юніорської першості України U-19 приймав вишгородський "Діназ".

Перші 15 хвилин гра була рівною, команди виконали декілька кутових та отримали перші жовті. Згодом ініціативою заволоділи суперники, Побережний виходив один на один, але пробити нашого воротаря молодіжки йому не вдалося.

Із 30 хвилини МФК «Житомир» (U-19) розпочали серію атак, які проходили здебільшого з правого флангу. Під кінець тайму гості заробили штрафний, а згодом і кутовий, проте захист житомирян не дав забити гол у роздягальню.

Після перерви глядачі побачили тотальну перевагу житомирських юніорів та декілька контратак вишгородців. Вже з перших хвилин другого тайму МФК «Житомир» (U-19) виконав два кутових, але створити загострення не вдалося.

На 57-й хвилині Марченко відгукнувся на простріл з правого флангу та завдав удару по воротам, але Сівко врятував ФК «Діназ», перевівши м’яч на кутовий. Через декілька хвилин вже гості ледь не забили гол, скориставшись помилкою захисту господарів, Бурла змушений «гасити пожежу» біля власних воріт. Після цього казусу МФК «Житомир» (U-19) повністю перехопив ініціативу і затис вишгородців на їх половині поля.

На жаль забити дебютний м’яч нашим футболістам не вдалося, хоча моментів було вдосталь. Вболівальники буквально таки гнали команду вперед, але не вистачило трохи точності та фарту. На 77-й хвилині головою пробивав Михалюк, але кіпер гостей зумів записати на свій рахунок черговий сейв.

Низку атак від МФК «Житомир» побачили глядачі в кінці матчу, проте воротар гостей спіймав кураж і залишив свої ворота сухими. Матч завершився нічиєю 0:0. Вітаємо наших дублерів із доволі непоганим дебютом!

Наступну гру молодіжка житомирян зіграє на виїзді 28 вересня проти білоцерківського "Арсеналу". А вже 5 жовтня юніори МФК "Житомир" прийматимуть дублерів першолігового "Черкаського Дніпра".