Наступна гра
Полісся
Прикарпаття
26.09.2020 | 15:00 | м. Київ | стадіон ім .Баннікова
02.08.2020

Дмитро Задерецький, Євген Корохов та Олександр Мосіюк залишили ФК "Полісся"

За підсумками двох тижнів роботи на навчально-тренувальних зборах, тренерський штаб ФК "Полісся" проводить перші кадрові зміни.

1 серпня клуб припинив співпрацю з півзахисником Дмитром Задерецьким, захисниками Євгеном Короховим і Олександром Мосіюком. Поповнивши ряди «Полісся» у липні 2019 року, впродовж сезону 2019/2020 у другій лізі захисники «жовто-зелених» мали мінімальну кількість ігрового часу: Євген Корохов зіграв 13 матчів (279 хвилин), а Олександр Мосіюк взяв участь у 9 іграх (529 хвилин). Дмитро Задерецький був учасником 17 матчів «Полісся» (570 хвилин), у яких відзначився двома голами: переможним у домашньому протистоянні з «Діназом» та у домашньому матчі з «Буковиною». Дякуємо хлопцям за професіоналізм, вклад у розвиток клубу та бажаємо успіхів у подальшій кар'єрі.


Наразі у ФК «Полісся» продовжується селекційна робота, на перегляді знаходиться чотири гравці. Окрім цього перепідписали контракт з клубом та продовжують підготовку до нового сезону захисники Олександр Бринько, Сергій Швець, Денис Притиковський, Андрій Власюк, нападники Денис Галенков та Ярослав Галенко, а також півзахисник Марат Даудов. Нагадаємо, що діючі контракти з «жовто-зеленими» мають захисники Євген Кузнєцов та Ілля Повалій, а також воротар Марк Медведєв.

Партнери
Медіапартнери