12.04.2021

"Чорноморець" - "Полісся". Післямова

Своїми враженнями від матчу 21-го туру Першої ліги "Чорноморець" - "Полісся" поділилися головні тренери команд Олексій Антонов і Сергій Шищенко відповідно. Також у ексклюзивному коментарі times.zt звітний матч підсумував півзахисник житомирян Андрій Понєдєльнік.

Головний тренер "Чорноморця" Олексій Антонов:

Головний тренер "Полісся" Сергій Шищенко:

Півзахисник "Полісся" Андрій Понєдєльнік: "Емоції не можу передати словами. Розпач - напевно той стан, який зараз у мене. Я не хочу коментувати дії суддів, уже нічого не змінити, ми стараємось вигравати і порадувати наших вболівальників, а судді "роботу роблять". Я думаю всі бачили наскільки ми віддавались заради позитивного результату. Перший тайм не скажу, що провальний. Були непогані нагоди і могли використати наші сильні сторони якісніше.

У другому таймі зіграли більш активніше в атаці і більш дисципліновано в захисті, що і призвело до забитого м’яча. Ну і після забитого нами голу, суддівські незрозумілі рішення поставили крапку в цьому матчі. Нам дуже потрібна підтримка наших вболівальників, не шукайте в чомусь чи в комусь причини наших невдач. Це футбол, тільки об‘єднавшись з вами, ми зможемо досягати найвищих висот. Дуже дякую вболівальникам, які підтримують і вірять".

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери