23.03.2021

Через 16 років "Полісся" повертається на центральний стадіон Житомира

"Полісся" зіграє матч 18 туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги на центральному стадіоні Житомира. 22 березня цю інформацію підтвердив директор футбольного клубу Володимир Загурський. Центральний стадіон отримав акт відповідності, який дозволяє проводити тут футбольні матчі.

"Вже можна точно ствердно відповісти на це питання: свій перший офіційний матч житомирське "Полісся" дійсно зіграє на центральному стадіоні, оскільки вже є сертифікат готовності першої черги реконструкції центрального стадіону. На сьогодні підписаний акт відповідності спортивної споруди для проведення футбольних матчів і стратегія безпеки стадіону.

Все-таки ті речі, які почались на початку березня, завдяки спільним зусиллям і обласної державної адміністрації, і міської ради, і обласної ради, дали свої відповідні результати. Було зроблено напрочуд багато роботи і виправлено багато зауважень, які давала Українська асоціація футболу. На сьогодні 80-90% цих речей зроблені, саме тих критичних речей, без реалізації яких не міг би відбутися футбольний матч. Надалі в процесі будуть допрацьовуватись і інші речі. Але насправді зроблено дуже багато, у тому числі і за рахунок спонсора команди BGV Group", - розповів Володимир Загурський.

Востаннє "жовто-зелена" команда виходила на газон 27 листопада 2004 року на матч проти ФК "Газовик-Скала" із міста Стрий. Після того "Полісся" жодного разу не виступало на рідній домашній арені. Вже цієї п’ятниці 26 березня житомирське "Полісся" проведе матч із футбольним клубом "Кристал Херсон" із міста Херсон, але через карантинні обмеження матч відбудеться без глядачів.

За матеріалами Житомир.info

Партнери
Медіапартнери