Наступна гра
Агробізнес
Полісся
03.05.2021 | м. Волочиськ | стадіон Юність
23.10.2020

Ярослав Галенко і Сергій Шищенко - у збірній 8 туру Першої ліги

За підсумками 8 туру Першої ліги одразу два представники "Полісся" потрапили до збірної туру, яку Sport Arena формує спільно з ПФЛ: нападник "жовто-зелених" Ярослав Галенко та головний тренер житомирян Сергій Шищенко.

Ярослав Галенко

Лідер житомирської команди спеціалізується на важливих для команди голах – хоча для нього це перший забитий м’яч у чемпіонаті, до цього він забивав переможний "Оболоні" у кубку, а загалом за неповних два сезони має в активі більше десяти м’ячів за "поліщуків". От і в матчі проти "Креміня" Галенко, замкнувши флангову подачу Трояновського, подвоїв цифри на табло, посприявши перемозі "Полісся" у першому за рік по-справжньому домашньому матчіув рідному місті. Загалом, Ярослав був найбільш важким опонентом для оборони "Креміня": вигравав чимало силової боротьби й не поступався в позиційній, міг забивати ще, зокрема, влучив у каркас воріт.

Сергій Шищенко

"Полісся" – одна з трьох команд Першої ліги, яка ще не зазнавала поразок у поточному чемпіонаті, і єдина з команд-новачків. Житомиряни не мали змоги зіграти матч минулого туру через ліквідацію наслідків спалаху коронавірусу у суперника, але вимушена пауза не збила їх із темпоритму. У матчі проти міцного "Креміня", який ще ніхто не взяв штурмом і не громив, підопічні Шищенка добре виконали тренерську установку, зв’язали гру суперників грамотним налаштуванням командних дій і досягнули результату завдяки стандарту та стрімкій фланговій атаці. Ця перемога над сусідами по таблиці важлива не лише з огляду на турнірне становище, а ще й тому, що "Полісся" вперше після підвищення в класі грало в рідному місті. Тренерський штаб вгадав із рокіровками, у тому числі й вперше проведеною у чемпіонаті воротарською, а також керував ходом гри, сповна використовував наявний кадровий потенціал.


Партнери
Медіапартнери