Наступна гра
Полісся
Карпати
07.10.2022 | 15:00 | Житомир
20.07.2019

Анатолій Безсмертний: «Хочемо грати у Житомирі»

Головний тренер команди Анатолій Бесмертний поділився враженнями від першого тренування на новій «Спартак арені», розповів про новачків та завдання на сезон.

Анатолій Петрович, після довгої перерви «Полісся» таки зіграло перший товариський, навіть, свого роду тренувальний матч, але на рідному стадіоні «Спартак», які враження?

- Ну, по-перше, ми дуже задоволені, що змогли пограти у Житомирі на своєму стадіоні. І коли нас запросили зіграти матч з хлопцями із 95-ї бригади, ми відразу погодилися. А те, що збудували такий стадіон – це краса, звісно ж. Є де тренуватися дитячим школам і нам в тому числі. Дійсно, зробили хорошу справу і хочеться подякувати керівництву за те, що вони так гарно ставляться до міста і людей, мені дуже приємно. Безумовно, сталася подія, що, нарешті, відкривають стадіон, бо хочеться грати вдома. Я вже не одноразову це говорив і буду говорити, нам хочеться грати при свої вболівальниках у рідному місті.

Кажуть, що на штучному полі влітку грати тяжко. На Вашу думку, чи можна починати чемпіонат на цьому полі?

- Тяжко, звісно, буде починати на штучному полі, але для того, аби прийшли наші вболівальники ми готові грати тут. Хоча, літо, ці фізіологічні моменти, переходи з натурального поля на штучне, то безумовно буде достатньо важко. Тим не менш, я думаю, що хлопці зможуть це пережити, адже вони теж сумують за містом і самі хочуть грати тут. Зможемо потерпіти, а там, можливо, вже й центральний стадіон відкриють та й люди будуть ходити, а це дуже важливо.

Скажіть, по завданнях на сезон, які стоять перед командою?

- Наше завдання на сезон – це зробити хорошу команду. Команду, яка зможе гідно представляти місто Житомир у чемпіонаті Другої ліги. А чи є завдання, чи не має, то вже інше. Кожна гра важлива. От буде перша гра важлива, потім друга і так далі.

Кого вважаєте найбільшим конкурентом у цьому сезоні?

- Ну, там «Верес» гарно підсилюється, та ж тернопільська «Нива» хороша команда. Але, будь-яка команда сильна. Я ж говорю – це така ліга, де ти просто так нікого не обіграєш. З кожною командою треба грати на повну.

Чи вдалося підписати футболістів, яких ви хотіли?

- Футболістів підписали, загалом, не дуже відомих, але які, як мені здається, хочуть грати у футбол. Головне – складається хороший колектив, ті гравці, які залишилися з нами, що дуже тішить, а також, новачки… Взагалі, зараз хлопці дійсно гарно працюють і дай Боже, щоб це все перейшло на сезон.

Вам вдалося підсилитися та закрити всі позиції, які хотіли?

- Ну не так як хотілося ми підсилилися, але я вважаю, що футболісти хороші. Знову ж таки, головне, щоб вони не замкнулися і не боялися, а грати вони безумовно можуть.

Відео: Житомир.info

Фото

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери