Наступна гра
Полісся
Карпати
08.10.2022 | 16:00 | Житомир
18.12.2019

Як фани «Полісся» спілкувались із головою ОДА, вигукували «Житомиру – футбол» і палили фаєри

Вранці 18 грудня кілька десятків вболівальників житомирського футбольного клубу «Полісся» зібрались на майдані Корольова в центрі Житомира.

Вони прийшли, щоб висловити своє ставлення до вчорашньої новини про можливе припинення існування професійної футбольної команди міста.

«Вчора після обіду надійшла інформація, що відбулась бюджетна комісія обласної ради, на якій вирішили не виділяти фінансування на потреби футбольного клубу «Полісся». Соціальні мережі просто вибухнули тим, що Житомир довго йшов до своєї команди, до великого футболу, і зараз ми знаємо, що «Полісся» гарно виступає у Другій лізі, ми зараз на перших місцях і збираємось вийти в Першу лігу. І тут така «підсадка» від обласної ради для всього Житомира. Ми будемо намагатись зробити так, щоб нас почули в обласній раді і щоб не думали, що це може отак-от просто пройти. Думаю, що сьогоднішня акція – це буде наш перший крок у боротьбі за футбольний клуб», – сказав вболівальник житомирського «Полісся» Костянтин Суський.

До вболівальників вийшов голова Житомирської облдержадміністрації, який заявив, що «хтось когось ввів в оману», а згодом почав запевняти, що частину грошей на потреби клубу таки виділять.

«На футбольний клуб «Полісся» передбачено 1 мільйон 800 тисяч гривень гарантованих. Все інше ми будемо переглядати в сторону збільшення. Але 1,8 млн на футбольний клуб «Полісся» закладено в цьому бюджеті», – сказав голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

На уточнювальне запитання, звідки за ніч в проєкті бюджету з’явились 1 мільйон 800 тисяч гривень, якщо на засіданні бюджетної комісії напередодні було озвучено, що грошей на фінансову підтримку ФК «Полісся» не передбачено, голова адміністрації сказав, що ці гроші закладені в цілому на підтримку футболу.

«Воно в нас не прописано конкретним рядком «на підтримку футбольного клубу «Полісся». Я можу зараз неправильно сказати, але там «на підтримку футболу». Тому півмільйона ми чітко будемо, потім 1,3 мільйона. Але 1 мільйон 800 тисяч є, я вас запевняю», – сказав Бунечко.

«Справа в тому, що тут багато людей, які пройшли АТО. Я сам був в АТО 5 разів. Так само багато вболівальників у 95-й бригаді. І коли ми йшли захищати Батьківщину, у багатьох були ось такі шарфики житомирського «Полісся». І нашим гаслом тоді було: ми зробимо все, для того, щоб вони грали на українських стадіонах під українським прапором. Сьогодні депутати роблять все для того, щоб футболу під українським прапором не було», – сказав голові Житомирської ОДА вболівальник «Полісся», учасник АТО Олексій.

Після цього голова ОДА пішов у приміщення обласної ради до сесійної зали.

Паралельно із сесією облради та мітингом вболівальників на майдані Корольова відбувалась також сесія Житомирської міської ради. На ній ухвалили звернення до голови ОДА Віталія Бунечка та голови облради Володимира Ширми, у якому закликають перебачити надання фінансової підтримки клубу.

Житомир.info


Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери