Наступна гра
СК Чайка
ФК Полісся
25.05.2019 | 17:00 | Макарів | Центральний стадіон
07.08.2018

8 серпня стартує попередній продаж квитків на домашній матч "Полісся"

З 8 серпня стартує попередній продаж квитків на домашній матч “Полісся” проти вінницької “Ниви”, який відбудеться 12 серпня о 18:00 в Новограді-Волинському на стадіоні “Авангард”. Квитки можна придбати в наметі на вулиці Михайлівській з 13:00 до 19:00 (із середи по суботу включно). А також, придбати квиток та записатися Ви можете в офісі клубу (вул. Фещенка-Чопівського, 18). Квитки будуть у продажу до 11 серпня. Хто не встигне придбати квиток в Житомирі, може це зробити в день матчу перед входом на стадіон.

Куплений квиток дає можливість безкоштовного проїзду на домашні матчі “Полісся” в Новограді-Волинському.
12 серпня (неділя) буде організовано поїздку на матч “Полісся” - “Нива-В” до Новограда-Волинського. Від'їзд планується від площі Перемоги (час уточнюється). Що потрібно для того аби потрапити на матч? Вам потрібно придбати квиток і пред'явити його організаторам в день матчу (для безкоштовного проїзду до Новограда-Волинського).
Тому, купуємо квитки і їдемо підтримувати нашу команду до Новограда-Волинського!

*На наступний домашній матч, який відбудеться 26 серпня у Новограді-Волинському проти “Калуша” також буде організовано поїздку і попередній продаж квитків. Більш детально про це буде повідомлено згодом.

Партнери
Медіапартнери