26.09.2020 | 15:00 | м. Київ | стадіон ім .Баннікова
Верес
(Рівне)
0
0

У рамках 2-го туру Першої ліги України 12 вересня зустрілися два новачка нового сезону - житомирський "Полісся" та рівненський "Верес". Відзначимо, що обидві команди пропускали стартовий тур через коронавірус. Якщо клуб з Житомира не зміг зустрітися з "Агробізнесом" через позитивні тести на COVID-19 у суперника, то "Верес" не зіграв з "Оболонню" через зараження всередині свого колективу.

Саме "Полісся" проводило матч в статусі господарів, але так було лише номінально. Зустріч відбулася на київському стадіоні імені Баннікова через продовження реконструкції основного стадіону клубу в Житомирі. Обидві команди підходили до зустрічі в непоганому настрої, адже в своїх попередніх матчах зуміли здобути перемоги в рамках Кубка України: житомиряни впоралися з Чайкою (1:0), а Верес розгромив Дніпро Черкаси (5:0).

Гості почали матч активніше, але перші моменти створили гравці Полісся. Спершу в метушні в штрафному майданчику Вереса міг забивати м'яч у сітку з кількох метрів Денис Галенков, але його відтіснив захисник, а через деякий час з-за штрафної вистрілив Ілля Повалій - м'яч полетів над воротами Богдана Когута. Рівняни в основному відповідали зі стандартних положень, але дійсно небезпечний момент виник лише після гарного удару з середньої дистанції з боку Геннадія Пасіча - Маханьков вступив в гру і зробив сейв.

Ще один небезпечний момент біля воріт Полісся виник після удару приблизно з лінії штрафного від Артема Хоцянівського - м'яч пройшов поруч із дальньою стійкою. Житомиряни відповіли схожим епізодом, коли з меж штрафного спробував удачу Галенков, але не влучив у дальній кут. Команди не дуже часто в першій половині створювали небезпечні моменти, до того ж реалізація була не на найвищому рівні. До перерви рахунок так і не було відкрито - 0:0.

Другий тайм підопічні Юрія Вірта, який напередодні підписав нову дворічну угоду з клубом, почали дуже активно. З краю штрафного стріляв по чужих воротах Геннадій Пасіч - Маханькову відразу ж довелося рятувати свою команду, витягуючи м'яч з ближнього кута. Номінальні господарі на старті другого тайму запам'яталися неточним ударом здалеку від Марата Даудова, а потім в цілому нерідко тримали м'яч на чужій половині поля.

На 60-й хвилині у Вереса гарного удару під поперечину завдав Сергій Петько, але знову 22-річний воротар житомирян Маханьков, що пройшов школу київського Динамо, виявився на висоті і підстрахував своїх партнерів, які допускали подібні моменти і не встигали накрити суперників. А найбільш гострий епізод всього матчу стався вже на останніх хвилинах зустрічі. Ігор Солдат з Вереса завдав потужного удару в дальній кут, але знову на висоті був Маханьков, який у стрибку перевів м'яч в штангу власних воріт.

Новачки Першої ліги в рівному матчі, але з більш гострими моментами у Вереса зіграли в безгольову нічию і заробили свої перші очки в поточному чемпіонаті - 0: 0. У наступному турі Полісся на виїзді зіграє проти херсонського Кристалу, а Верес прийме у себе Прикарпаття. Перед цим команди в Кубку України зустрінуться з Оболонню і Альянсом відповідно.

MAN OF THE MATCH - ВОЛОДИМИР МАХАНЬКОВ (ПОЛІССЯ)

Хоч команди виглядали досить рівно, все ж більш небезпечні епізоди були біля воріт Полісся. Величезна заслуга в тому, що житомиряни зберегли свої ворота «сухими» полягає в роботі в рамці Володимира Маханькова. Воротар, що раніше виступав за молодь Динамо і львівські Карпати" виручав своїх партнерів як мінімум після чотирьох хороших ударів, коли двічі гостро пробивав Пасіч, а в другому таймі шикарно вистрілювали Петько і Солдат.