30.03.2024 | 15:30 | Житомир | Центральний стадіон
Чайка
(Петропавлівська-Борщагівка)
3
3

Щось неймовірне відбувалося цієї суботи на стадіоні «Спартак арена» в Житомирі. В останньому матчі року житомиряни приймали вдома борщагівську «Чайку». Цей матч вирішував долю лідерства для господарів у випадку осічки тернополянь і власної перемоги. Однак, не сталося ні одного, ні іншого.

Хоча, після першої години гри усі були, майже, впевнені у перемозі «жовто-зелених». «Полісся» постійно йшло вперед і тримало високий темп гри. Рахунок зустрічі вдалося відкрити на 34-й хвилині, спочатку забити намагалися Немтінов і Галенко, однак захист гостей міцно тримав оборону, допоки на добиванні не зіграв Даудов і потужним ударом відправив круглого в сітку воріт – 1:0.

Подвоїти рахунок вдалося відразу після перерви. Після розіграшу штрафного Даудов протягнув м’яч по лівому фланзі звідки й подавав в штрафну зону, де Галенко, вигравши другий поверх, розписався у воротах «Чайки» – 2:0. Вже на 62-й хвилині стрімка атака пішла з правого боку в центр. Масивну атаку розвивали Корохов, Немтінов і Галенко, який з кута штрафної потужно пробив під перекладину – 3:0.

Здавалося, у гостей немає шансів відігратися, однак після п’яти перемог поспіль «Чайка» таки зуміла зрівняти рахунок… Спочатку пробивав Лещенко, з ударом якого впорався Мозіль, проте на добиванні зіграв Музиченко – 3:1. Буквально за кілька хвилин за межами штрафної пробивав Тименко, м’яч відрекошетив і залетів у ворота – 3:2. А ще за хвилину удар того ж Тименка захисники заблокували, круглий відкотився назад до Дарди, який у боротьбі зумів пробити точно в ціль – 3:3.

Отож, маючи в активі 39 балів «Полісся» втратило шанс розділити лідерство, і тернопільска «Нива» залишилася «зимовим чемпіоном».

"Полісся": Мозіль, Корохов, Швець, Притиковський, Власюк, Боровець, Чернецький, Галенков, Даудов, Немтінов, Галенко.

Запасні: Сингаївський, Семчук, Адаменко, Мосіюк, Кузнєцов, Донцов, Мочевінський, Задерецький, Тимошенко.

Головний тренер: Анатолій Безсмертний.

«Чайка»: Іванов, Пономаренко, Бартошук, Сафіханов, Музиченко, Долгий, Волк, Дарда, Коваленко, Тименко, Сухенко.

Запасні: Шкарбан, Лещенко, Доу Мохамед, Головатенко, Шевчук.

Головний тренер: Ільницький Тарас.

Голи: Даудов (34), Галенко (50), Галенко (62) – Музиченко (88), Тименко (90+2), Дарда (90+3).

Попередження: Корохов (80) – Коваленко (83), Музиченко (86).

Друга ліга, 22-й тур. Житомир, стадіон «Спартак арена». 23 листопада 2019.