23.11.2019 | 13:00 | Житомир | "Спартак арена"
Полісся
(Житомир)
0
1

23 вересня наша команда провела останній матч першого кола чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги сезону 2019/20 проти борщагівської «Чайки».

Доволі спокійно команди розпочали цей поєдинок і перший тайм пройшов майже без небезпечних моментів. Окрім того, що на початку зустрічі Немтінов потужно пробивав за межами штрафного майданчику, однак у цьому моменті кіпер господарів парирував удар. Мали свій момент у першому таймі і господарі. Хтось із гравців «Чайки» вривався до штрафної зони і головою міг відкривати рахунок у матчі, проте м’яч пролетів біля стійки.

По перерві гості вийшли надзвичайно заряджені, адже команді був просто необхідний забитий м’яч. На 74-й хвилині зустрічі головний арбтір матчу призначає одинадцятиметровий, який не зумів реалізувати Немтінов. Але, вже за дві хвилини житомиряни реабілітувалися і таки забили. На подачу з кутового відгукнувся Галенко, який і розписався у воротах Шкарбана – 0:1.

До кінця матчу вболівальники більше не побачили забитих м’ячів і головний арбітр поєдинку зафіксував мінімальну перемогу «жовто-зелених» – 0:1.

"Полісся": Мозіль, Швець, Кузнєцов, Бринько, Власюк, Чернецький (Тимошенко, 90), Даудов (Задерецький, 82), Немтінов (Корохов, 86), Боровець (Терзі, 88), Галенко, Семчук (Галенков, 83).

Запасні: Федотов, Мочевінський, Донцов, Мосіюк.

Головний тренер: Анатолій Безсмертний.

«Чайка»: Шкарбан, Сафіханов, Бартошук, Касьяненко, Пономаренко, Цурупін (Долгий, 81), Турчанов, Жикол, Дарда, Головатенко (Волк, 60), Тименко (Шевчук, 66).

Запасні: Іванов, Музиченко, Лещенко, Мілютін, Сухенко, Трушенко, Коваленко, Єфремов.

Головний тренер: Тарас Ільницький.

Гол: Галенко (76).

Попередження: Тименко (33), Жикол (64) – Галенко (68), Семчук (81), Галенков (84).

Друга ліга, 11-й тур, Макарів, стадіон ім. М.Х. Бруквенка, 23 вересня 2019.