23.11.2019 | 13:00 | Житомир | "Спартак арена"
Верес
(Рівне)
2
0

Вчора, 18 вересня, наша команда провела черговий поєдинок чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги проти рівненського «Вересу». Це був другий домашній матч «жовто-зелених» у Житомирі на «Спартак арені», який знову став вдалим для господарів.

До звітного поєдинку команди підходили з однаковою кількістю залікових балів та ділили третю/четверту сходинку турнірної таблиці між собою. Та й, хочеться відміти, що поєдинок з «Вересом» був особливо принциповим, адже перемога давала можливість піднятися на другу сходинку групи «А» і стати головним переслідувачем лідера – тернопільської «Ниви».

Досить активно команди розпочали цей матч, однак, було помітно, що перевага на боці господарів. Вже у першій десятихвилинці житомиряни створили небезпечний момент, але команду від пропущеного врятував Бабійчук.

Поліщуки продовжували тиснути на суперника і таки зуміли забити ще у першому таймі. На 31-й хвилині, після невдалого відбивання Бабійчука, у воротах останнього потужним ударом розписався Семчук – 1:0.

По-перерві обидві команди вийшли зі значно агресивнішим настроєм, особливо це стосувалося гостей, яким ніяк не вдавалося забити. Нервовий поєдинок для обох команд, адже моментів у грі було достатньо.

Крапку у цьому поєдинку поставив Галенков, який на 83-й хвилині увірвався в штрафний майданчик рівнян і легко переграв Бабійчука – 2:0.

Отож, «Верес» не зумів відіграти бодай один м’яч і головний арбітр матчу фіксує впевнену перемогу «Полісся».

"Полісся": Мозіль, Швець, Притиковський, Бринько, Власюк, Чернецький (Терзі, 88), Даудов (Задерецький, 68), Немтінов (Галенков, 80), Боровець, Галенко (Мочевінський, 90+1), Семчук.

Запасні: Федотов, Корохов, Кузнєцов, Донцов, Мосіюк, Адаменко, Тимошенко.

Головний тренер: Анатолій Безсмертний.

"Верес": Бабійчук, Чеботаєв, Петько, Любчак, Солдат, Морозенко (Яременко, 82), Кучеров, Гребенюк (Пінчук, 68), Соломка (Микитин, 60), Мисик, Шестаков.

Запасні: Фіяло, Ющишин, Ховбоша, Євдокимов, Дударенко, Сад.

Головний тренер: Юрій Вірт.

Гол: Семчук (31), Галенков (83).

Попередження: Галенков (85), Притиковський (89), Мозіль (90+4) - Мисик (9), Любчак (30), Шестаков (62).

Чемпіонат України з футболу, Друга ліга, Група "А", 10 тур, 18 вересня 2019 року, Житомир, "Спартак Арена".