30.03.2024 | 15:30 | Житомир | Центральний стадіон
Полісся
(Житомир)
1
0

Поєдинок між хмельницьким «Поділля» та житомирським «Поліссям» в 9-му турі Другої ліги був центральним. Адже команда, яка посідала третє місце, приймала гостей, які йшли другими. Отож, у житомирян був шанс відірватися від переслідувача, а в хмельничан – не лише наздогнати «Полісся», а й випередити в турнірній таблиці.

Вже на першій хвилині матчу хмельничани заробили штрафний – Музичук пробив, але удар не вийшов занадто потужним, тому Мозіль зумів без проблем його зафіксувати. Далі ініціатива перейшла до гостей. Поліщуки побудували свою гру через фланги, з яких швидкі півзахисники доставляли м’ячі у штрафний майданчик хмельничан. Щоправда, особливої загрози вони не несли, але постійно тримали в напрузі захист «Поділля». А от стандартні положення, такі як кутові, інколи могли завершитися взяттям воріт Федоренка. Однак хмельничанам щастило – м’яч пролітав або повз ворота, або свою команду рятував хтось з гравців господарів.

По перерві хмельничани відразу кинулися вперед і це принесло такий бажаний результат. На 52-й хвилині матчу господарі заробили штрафний майже в центрі поля, який вирішили розіграти відправивши круглого у штрафний майданчик гостей. Вже у ньому, не розібравшись між собою, захисники «Полісся» не вдало вибили м’яч в район 11-метрової позначки, куди набігав Муляр. Чим власне і скористався півзахисник «Поділля», одразу пробивши низом у дальній від кіпера кут – 1:0.

«Полісся» пішло відіграватися, притиснувши господарів до власних воріт. Згодом Бринько міг зрівняти рахунок, коли пробивав зі штрафного, але Федоренко зміг перевести м’яч на кутовий. Хмельничани ж, граючи на контратаках, могли і збільшити перевагу, однак, подвоїти рахунок не змогли.

Отож, рахунок так і залишився незмінним, а відповідно, головний арбітр зустрічі зафіксував мінімальну перемогу «Поділля» – 1:0.

«Поділля»: Федоренко, Воловик, Муляр, Музичук, Дорошенко, Погорілий, Зуєвич, Опря, Шпікула, Ліповуз, Охорончук.

Запасні: Нестеренко, Романюк, Зощук, Галета, Буценко, Майко, Панасенков, Гайдаш, Мандзюк.

Головний тренер: Віталій Костишин.

«Полісся»: Мозіль, Притиковський, Власюк, Бринько, Адаменко, Даудов, Боровець, Немтінов, Чернецький, Семчук, Галенко.

Запасні: Федотов, Швець, Мосіюк, Кузнєцов, Корохов, Галенков, Донцов, Задерецький, Мочевінський, Терзі, Тимошенко.

Головний тренер: Анатолій Безсмертний.

Гол: Муляр, 51.

Попередження: Зуєвич, (54), Муляр (87).

Друга ліга / 9-й тур. Хмельницький, СК «Поділля». 14 вересня 2019.