30.03.2024 | 15:30 | Житомир | Центральний стадіон
Полісся
(Житомир)
1
3

25 травня футбольний клуб «Полісся» завершив регулярний чемпіонат України з футболу серед команд Другої ліги сезону 2018/19 впевнено здолавши на виїзді борщагівську «Чайку» - 1:3.

Розпочали команди цей матч на зустрічних курсах, проте було помітно, що житомиряни взяли ініціативу на себе і з перших хвилин почали йти вперед, а відтак зуміли забити першими. Вже на 4-й хвилині матчу Суханов після сольного проходу до штрафної суперника, потужним ударом відправив м’яч у сітку воріт – 0:1.

Після пропущеного господарі швидко оговталися і за кілька хвилин зрівняли цифри на табло. На 7-й хвилині, із розіграшу стандарту і прострілом у штрафну зону житомирян, першим на м’ячі зіграв Сухенко, відправивши круглого у нижній кут воріт – 1:1.

На 41-й хвилині зустрічі Суханов, записавши на свій рахунок дубль у матчі, відмінним пострілом у дальній кут воріт, без шансів для кіпера, виводить команду вперед – 1:2.

По перерві «жовто-зелені» продовжили грати першим номером і вже на 53-й хвилині матчу збільшили розрив у рахунку. Не розібравшись у власному штрафному майданчику господарі залишили Савченка без нагляду, котрий без проблем вразив ворота Шкарбана – 1:3.

Після третього пропущеного «Чайка» мала можливість скоротити розрив у рахунку, створивши кілька потенційно небезпечних моментів біля воріт Литвиненка, щоправда безрезультатно. Могли й житомиряни забивати четвертий, проте підвела реалізація.

До кінця матчу вболівальники більше не побачили забитих м’ячів і головний арбітр матчу фіксує результативну перемогу «Полісся» – 1:3.

Таким чином, футбольний клуб «Полісся» завершує сезон 2018/19 на третьому місці турнірної таблиці Другої ліги у групі «А» і втрачає шанси на підвищення у класі за спортивним принципом.

«Чайка» (Петропавлівська-Борщагівка) – «Полісся» (Житомир) – 1:3.

«Полісся»: Литвиненко, Логінов, Гончаренко, Кузнєцов (Ємельянов), Власюк, Боровець, Савін (Семчук), Лебеденко (Ходуля), Суханов (Галенков), Савченко (Немтінов), Соломка.

Запасні: Мозіль, Недоля, Шаврін, Захаревич, Тарануха.

Головний тренер: Безсмертний Анатолій.

«Чайка»: Шкарбан, Зіпцер, Яцик (Бриженко), Тименко (Січкарук), Шевчук, Касьяненко (Чоботар), Турчанов, Бартошук, Сухенко (Савійсько), Єфремов (Вечурко), Музиченко.

Запасні: Савчук, Пономаренко.

Головний тренер: Ільницький Тарас.

Голи: Сухенко (7) – Суханов (4, 41), Савченко (53).

Попередження: Шевчук (61), Вечурко (90+2), Музиченко (90+3) – Савченко (45), Боровець (48), Немтінов (90+1).

Друга ліга / 27-й тур. 25 травня 2019. Макарів, Центральний стадіон ім. М.Х. Бруквенка.