Нива (Т)
(Тернопіль)
0
1

19 травня футбольний клуб «Полісся» зіграв черговий матч регулярного чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги проти тернопільської «Ниви». Пропустивши на останніх хвилинах зустрічі житомиряни зазнали чергової домашньої поразки – 0:1.

Цей матч, через перебір жовтих карток, пропустили відразу двоє основних футболістів команди господарів – Олександр Логінов та Ілля Ходуля. У «Ниви», через погане самопочуття перед початком поєдинку, вибув Ігор Гатала.

Перший тайм команди розпочали на зустрічних курсах, проте небезпечних моментів біля воріт обох кіперів було обмаль. «Полісся» на правах господарів більше контролювали м’яч і намагалися загострювати попереду, але жодна атака не завершилась успішно. «Нива» у першій половині зустрічі запам’яталась, хіба що, трьома стандартами з яких не вдалося створити небезпеку.

По перерві команди продовжили у такому ж темпі, житомиряни контролювали гру, тернополяни – оборонялися. Загалом, суперники відігравали на контратаках, намагаючись створити бодай один небезпечний момент у карній зоні. Розв’язка цього матчу припала на доданий час. Після однієї з контратак господарів Власюк влучив у поперечину, а після, на 90+5 хвилині матчу гості заробили право на штрафний біля володінь Литвиненка. Пробити взявся півзахисник тернополян Дедух, який потужним ударом поклав м’яч у сітку воріт – без шансів для голкіпера.

Вже через дві хвилини фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу гостей. Таким чином, «Нива» вперше у сезоні обіграла «Полісся» і позбавила нашу команду останнього шансу на підвищення у класі за спортивним принципом.

Вже у наступну суботу, 25 травня, поліщуки проведуть останній матч цього сезону проти борщагівської «Чайки».

«Полісся» (Житомир) – «Нива» (Тернопіль) – 0:1.

"Полісся": Литвиненко, Кузнєцов, Гончаренко, Ємельянов, Власюк, Боровець (Недоля, 63), Лебеденко, Савін (Немтінов, 73), Савченко (Шаврін, 66), Суханов (Семчук, 70), Соломка (Захаревич, 83).

Головний тренер: Анатолій Безсмертний.

"Нива": Сидоренко, Герт, Хохлов, Демчук, Хруставка (Радюк, 85), Мороз, Ілюк (Кірієнко, 80), Дедух, Волохатий (Бровко, 61), Кохман (Бідний, 68), Проців (Залізняк, 78).

Головний тренер: Василь Малик.

Голи: Дедух (90+5).

Попередження: Лебеденко (29), Кузнєцов (30) – Кохман (58), Дедух (89), Сидоренко (90+3).

Друга ліга / 26-й тур. 19 травня 2019. Новоград-Волинський, стадіон «Авангард».