ФК "Черкащина-Академія"
(ОТГ Білозір'я)
0
4

Сьогодні, 25 квітня, житомиряни провели четвертий домашній поєдинок весняної частини чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги сезону 2018/19. Черговим суперником нашої команди став футбольний клуб «Черкащина-Академія» (Білозіря). Зустрілися команди у Новограді-Волинському, де гості зуміли з розгромним рахунком перемогти поліщуків.

Активніше, на правах господарів, розпочали «жовто-зелені», відразу кинулися вперед і на 3-й хвилині заробили право на кутовий, але не змогли вдало його розіграти. Не засиджувалися у захисті й академіки, вже на 8-й хвилині мали відразу кілька моментів вразити ворота Мозіля, проте, тут вже відпрацював захист. За цим, на 11-й хвилині послідував небезпечний штрафний, з яким без проблем розібрався голкіпер житомирян.

На 21-й хвилині зустрічі Бойко, реалізувавши пенальті, відкриває рахунок у матчі – 0:1. Вже за три хвилини, академіки подвоїли перевагу. Тимофієнко замикає передачу Кошелюка і головою відправляє м’яч у сітку воріт Мозіля – 0:2.

По перерві черкащани ще активніше почали тиснути господарів до своїх воріт і доказом цього став третій забитий м’яч. Після пропущеного житомиряни почали більше пресингувати і йти впереда, аби відігратися - створили кілька моментів біля воріт суперника, зокрема капітан команди Шаврін мав можливість вразити ворота, проте м’яч підступно не летів у рамку Майбороди. На останніх хвилинах зустрічі «Черкащина-Академія» вдало розігрує стандарт біля воріт господарів і Тарасенко забиває останній м’яч у цій зустрічі.

Фінальний свисток арбітра фіксує розгромну перемогу черкащан – 0:4 і, разом з тим, найбільшу поразку «Полісся» у цьому сезоні.

«Полісся»: Мозіль, Сухомлинов, Гончаренко, Власюк (Ємельянов, 44), Ходуля, Сокуренко (Боровець, 64), Недоля, Савін (Немтінов, 54), Шаврін, Захаревич (Суханов, 62), Тарануха (Савченко, 54).

Запасні: Литвиненко, Кузнєцов, Лебеденко, Галенков, Соломко.

Головний тренер: Безсмертний Анатолій.

«Черкащина-Академія»: Майборода, Тарасенко, Бурлін, Домальчук (Тищенко, 66),Чорний, Цибульник, Медведь (Кошадзе, 74), Кошелюк, Тимофієнко (Зеленевич, 66), Сторчоус (Тенжицький, 74), Бойко.

Запасні: Марченко, Шурубура, Задорожнюк.

Головний тренер: Кирилюк Олександр.

Голи: Бойко (п), 21; Тимофієнко, 24; Медведь, 47; Тарасенко, 86.

Друга ліга / 22-й тур, Новоград-Волинський, стадіон «Авангард», 25 квітня 2019 р.