ФСК Буковина
(Чернівці)
1
0

Сьогодні, 21 жовтня, у рамках 14-го туру Другої ліги, житомирський «Полісся» приймав, номінально, вдома чернівецьку «Буковину». Зустрілися команди у Новограді-Волинському на стадіоні «Авангард» і господарі змогли мінімально переграти буковинців з рахунком – 1:0.

Перший тайм команди розпочали на зустрічних курсах. Починали будувати позиційні атаки та шукати вільні зони на полі. Перший небезпечний момент створили буковинці. На 8-й хвилині матчу отримали можливість виконати перспективний штрафний, Батрак пробивав та господарі не змогли далеко вибити м’яч, і Мєлконян на добиванні відправив м’яч у ворота Литвиненка, але останній опинився на місці і парирував цей удар.

Відповіли житомиряни на цей момент тільки на 21-й хвилині. Денис Скепський подавав штрафний і голкіпер перевівши м’яч на іншу половину штрафної дав можливість ще раз віддати м’яч у карний майданчик буковинців, де Чередніченко пробивав по воротах. Здавалося, що рахунок уже буде відкритий та Степаненко встигає повернутися, і парирувати удар на лінії воріт.

Активно розпочали господарі другий тайм, почали збільшувати пресинг на суперника та посилювати свої атакувальні дії. І вже на 64-й хвилині матчу Павло Іванов майстерно пробив у дев’ятку воріт суперника, але голкіпер зреагував на м’яч і зумів відбити цей удар.

На 67-й хвилині головний арбітр матчу призначає пенальті у ворота «Буковини». Пробивав одинадцятиметровий Денис Скепський, але Степаненко, вгадавши напрям руху м’яча, «витягує» його з кута, та скориставшись відскоком м’яча, Скепський таки відкриває рахунок у матчі – 1:0.

На останній хвилині матчу Шаврін мав чудову нагоду подвоїти рахунок у матчі. Пробивав він за межами штрафного майданчика під перекладину воріт, але, знову ж таки, голкіпер гостей опинився на місці.

На доданих хвилинах матчу «Буковина» посилила пресинг на ворота господарів і на 93-й хвилині отримали право на штрафний удар, який виглядав перспективно, але Литвиненко розібрався у цій ситуації, погасивши пожежу у карній зоні.

Після розіграшу м’яча послідував фінальний свисток, який зафіксував мінімальну перемогу «Полісся» - 1:0.

«Полісся»: Литвиненко, Чередніченко, Іванов, Ходуля, Поручинський, Захаревич, Сокуренко, Недоля, Шаврін, Галенков, Скепський (Демчик, 81).

Запасні: Мозіль, Кузнєцов, Баранов, Суханов, Шишигін, Дячук.

Головний тренер: Анатолій Безсмертний.

«Буковина»: Степаненко, Понєдєльнік, Павлюк, Ткаченко, Мєлконян, Масікевич, Пилишатий, Боженко (Мунтян, 68), Батрак (Жумига, 73), Кузів (Нікифоряк, 76), Луцик (Кузів, 85).

Запасні: Гуцул, Заїченко, Рудич, Раулюк.

Головний тренер: Мглинець Віктор.

Головний арбітр матчу: Горбань І. В. (Одеса);

Асистенти: Матяж О. О. (Полтава), Морозюк Б. М. (Івано-Франківськ);