30.03.2024 | 15:30 | Житомир | Центральний стадіон
Верес
(Рівне)
0
1

У суботу, 29 вересня, в рамках 11-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги житомирське «Полісся», номінально, вдома приймало рівненський «Верес».

Другу у сезоні очну зустріч суперники розпочали у доволі високому темпі. Хоча, перші чверть години гольових моментів глядачі не побачили. Натомість, на полі було багато боротьби у виконанні команд.

Але, вже на 27-й хвилині матчу гості відкрили рахунок. Не розібравшись у власному штрафному майданчику захисники «Полісся» не втримали Яременка і той головою переправивши м’яч у сітку воріт Олега Мозіля відкриває рахунок у матчі – 0:1.

Піймавши кураж у грі, рівняни мали можливість збільшити розрив у рахунку вже на 36-й хвилині матчу,Олександр Логінов після навісу з кутового пробивав по-воротах, але м’яч пішов у центр воріт і Олег Мозіль спокійно розібрався у ситуації, парирувавши цей удар.

Не вдалося господарям створити у другій половині першого тайму хоча б один небезпечний момент біля воріт суперника і перша половина зустрічі закінчилася на користь «Вереса» - 0:1.

По перерві господарі поля посилили пресинг на суперника і вже на 50-й хвилині Скепський майстерним ударом за межами штрафного майданчика мав можливість вирівняти рахунок, але м’яч пролетів вище воріт.

Малишанс житомиряни і на 68-й хвилині матчу зрівняти рахунок. Зі скидки Іванова Скепський знову пробивав під перекладину воріт, але тут вже Фіяло врятував свою команду.

На 90-й хвилині матчу житомиряни створили небезпечний, потенційний, гольовий момент біля воріт Ігоря Фіяла, Ігор Чередніченко у карному майданчику мав би «розстрілювати» голкіпера, але в останню мить під м'яч кинувся Олександр Логінов, врятувавши свою команду від неприємностей.

Незважаючи на постійний пресинг «Полісся» і гру на чужій половині поля, все-таки, не вдалося забити бодай один м’яч, «Верес» грамотно відігравши у захисті зберігає перевагу, а тим самим і перемогу – 0:1.

"Полісся": Мозіль, Чередніченко, Кузнецов, Іванов, Лещенко, Сокуренко (Ходуля, 42), Недоля (Баранов, 87), Семчук, Скепський, Захаревич (Поручинський, 54), Галенков.

Запасні: Литвиненко, Шишигін, Суханов, Дячук.

Головний тренер: Анатолій Безсмертний.

"Верес": Фіяло, Пінчук, Рафальський, Логінов, Мосіюк, Боровець, Орловський, Саламаха (Семенчук, 82), Даудов (Котляр, 73), Маїк (Бондаренко, 86), Яременко (Пецків, 90+2).

Запасні: Бабійчук, Дубіна, Гребенюк.

Головний тренер: Олег Шандрук.

Попередження: Сокуренко (34), Недоля (63) - Рафальський (43), Пінчук (80), Мосіюк (87).

Гол: Яременко (27).