29.09.2018 | 16:00 | Новоград-Волинський | стадіон "Авангард"
ФК Полісся
(Житомир)
1
1

1 вересня в рамках 7-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги «Полісся» на виїзді у матчі проти ужгородського «Миная» вибороли вже пяту нічію в цьому сезоні.

«Полісся» добре підготувалося до гри. І було готове до тривалого володіння мячем господарями та їх високого пресингу. Вони вміло переривали всі атакуючі задуми суперника. Але цього вистачило лише для нейтралізації моментів «Минаю».

Перший тайм показав, що моменти в господарів були гострішими за гостей. На початку зустрічі вони мали декілька стовідсоткових моментів для взяття воріт. Початок гри приніс господарям декілька чудових моментів, спочатку Гегедош невдало пробив головою після передачі Кополовця, а на 22-ій хвилині той же Кополовець заробив пенальті. Пробивати його взявся штатний пенальтіст Гегедош, але сьогодні був явно не його день. У підсумку удар форварда парирував голкіпер «Полісся» Олег Мозіль.

За декілька хвилин Роберт мав можливість виправити свою помилку, але його удар в один дотик нейтралізував блискучим сейвом Мозіль, а на добиванні Пиняшко був не точним і мяч оминув пусті ворота.

В другому таймі футбольна доля повернула борг господарям. Відразу зі стартового свистка у першій же атаці другої половини матчу «Минай» заробив ще одне пенальті – захисник «Полісся» зіграв рукою у штрафній. Цього разу пробивати одинадцятиметровий взявся Нурієв і він свій шанс не упустив – 1:0.

Цей гол не змотивував «Минай» на нові звершення, а навпаки – трохи розслабив. І вони у стрімкій атаці-відповідь відразу пропустили. Фланговий захисник «Полісся» Павло Іванов увірвався у штрафну, на досвіді розібрався зі своїм молодим опонентом Василем Бецою та ідеально прострілив на самотнього Вадіма Шавріна, який з декількох метрів влучно пробив по воротах і вирівняв рахунок – 1:1.

Під кінець гри, житомиряни змогли перевести гру на чужу половину поля і тримати суперника під постійним пресингом. Але забити і вийти вперед не вдалося, тому після доданих хвилин головний арбітр матчу зафіксував нічію на стадіоні «Минай». Для «Полісся» це вже п’ята нічія в цьому сезоні, а «Минай» вперше не зумів перемогти вдома.

«Минай» - «Полісся» 1:1

Голи: Нурієв з пенальті, 47 (1:0), Шаврін, 52 (1:1).

«Минай»: Мелашенко, Беца, Кобін, Ощіпко, Стасюк, Кополовець (Смокоровський), Гавриленко, Микуляк (Бабій), Пиняшко (Лобода), Гегедош, Нурієв;

Головний тренер: Ігор Харковщенко.

«Полісся»: Мозіль, Чередніченко, Кузнєцов, Поручинський (Шишигін), Іванов, Сокуренко (Баранов), Недоля (Лебеденко), Дячук (Лещенко), Немтінов, Захаревич, Міщенко (Шаврін);

Головний тренер: Анатолій Безсмертний.

Попередження: Гавриленко – Шаврін, Немтінов, Захаревич.

Арбітри: В. Подригуля, В. Бамбурак, Б. Морозюк, В. Запрутняк.

1 вересня 2018 року, стадіон "Минай", 1117 глядачів.